Prvotřídní delikatesy ze Španělska
 

Španělské ovoce

Pociťujete v podzimním období nedostatek vitamínů a chybí vám možnost konzumace čerstvého ovoce? Jistě jste si už všimli, že ovoce a zelenina, které nabízejí obchodní domy nejsou vždy v nejlepší kvalitě. Mnohdy si musíte dokonce dávat pozor, abyste nesáhli na shnilé kusy. Pokud si přejete dostávat se ke kvalitním surovinám, určitě se vyplatí zaměřit se na trhy s čerstvým ovocem a zeleninou. S přicházející zimou je však nabídka prodejních míst stále menší.

Kvalitní ovoce po celý rok

Na řadu pak přichází další možnost a to je objednání kvalitního ovoce přímo ze zemí jejich původu. Je sice pravdou, že vám ovoce přijde už ve zpracované variantě, ale pořád se jedná o ovoce té nejlepší kvality. V nabídce je hned několik druhů ovoce, které si můžete objednat třeba v plechovkách. Takto zpracované ovoce pak můžete využít k přípravě mnoha pokrmů. Například broskve si můžete vybrat hned v několika variantách, v nabídce jsou plátky, kostky, nebo broskve půlené. Stejně tak i ananasje nabízený ve variantě plátků nebo kousků. Oba druhy ovoce můžete použít nejen k ovocným pohárům, ale také na výrobu pečeného čaje, který v chladných zimních večerech jistě oceníte. Toto balení ovoce je ideální do všech větších provozoven. Kromě hotelů a restaurací je vhodné třeba také do školních jídelen a dalších stravovacích zařízení. Pokud budete pátrat po tom, jaká je země původu daného ovoce, pak vězte, že se jedná o prosluněné Španělsko. A protože Španělsko je zemí, která si na kvalitních pochutinách zakládá, je možné v nabídce najít mnohem více specialit než je jen ovoce.

Oslaďte si život kvalitním Portským 

Jednou z nich je Portské víno Old Porter, které je typické nejen svou chutí, ale i barvou. Portské víno je výrazně sladší díky vyššímu podílu zbytkové cukru a nejčastěji je podáváno jako dezert. Nabízeno je ve variantách bílé, červené a růžové, ale tou nejčastější je právě červená varianta. Vybrat si ho můžete na stránkách katalog.bmcbrno.cz/old-porter-13.html.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 10. 2017