Prvotřídní delikatesy ze Španělska
 

Španělské delikatesy na letní párty

Plánujete velkou oslavu a rádi byste Vašim hostům nabídli delikatesy zahraniční kuchyně? Zaručený úspěch sklidíte pochoutkami ze španělské kuchyně. Objednat si je můžete u společnosti BMC Brno. Tato brněnská společnost se zabývá již téměř dvacet let dovozem potravin a vín do České republiky a na Slovensko. Mezi španělskými delikatesami ve společnosti BMC Brno najdete zejména olivy. Není divu, vždyť Španělské království patří k předním pěstitelům a producentem olivového oleje. Pěstováním oliv je proslulá zejména oblast Andalusie, kde můžete najít až pět set druhů olivových stromů. Tak jako v České republice probíhají velmi oblíbené košty vín, Španělé to samé velmi rádi provádějí s olivovým olejem.

Společnost BMC Brno informuje na svých webových stránkách www.bmcbrno.cz o tom, že při výběru oliv je velmi důležité dbát na kvalitu plodu a složení nálevu. Mezi olivy vysoké kvality patří zejména olivy značky La Explanada, Tapas a Bassta. Olivy nejrůznějších gramáží najdete na výše zmíněné webové adrese. Záleží pouze na Vás, zda upřednostníte olivy v sáčku, ve sklenici nebo v konzervě. K pohodlnému servírování oliv si můžete objednat také misky na olivy. Marinované zelené olivy s peckou se mohou stát perlou Vašich zeleninových salátů. Jen stěží si lze představit letní párty bez španělských mandlí, ančovičkové paštiky či bez turrónu.

V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno máte na výběr turrón s mandlemi v čokoládě a turrónu s mandlemi.  Pochutnat si rovněž můžete na robotničkách na česneku, který rovněž seženete za velmi příznivou cenu u nás.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

24. 06. 2015