Prvotřídní delikatesy ze Španělska
 

Kvalitní potraviny od BMC Brno

Hledáte e-shop, kde byste mohli za skvělou cenu pořídit potraviny ze Španělska? Nahlédněte do aktuální nabídky společnosti BMC Brno a dopřejte Vaším chuťovým buňkám skutečnou slast.

Proč nakupovat potraviny u BMC Brno?

Společnost BMC Brno www.bassta.cz/produkty/ je předním dodavatelem kvalitních potravinových produktů z východní části Pyrenejského poloostrova. V nabídkovém katalogu najdete nejen špičkové potraviny ze Španělska, ale také z mnoha jiných přímořských států. Společnost BMC Brno se specializuje především na dovoz a následně prodej velkogramážních produktů. V konzervách, sklenicích či vacích můžete nakoupit velkogramážní balení zeleniny, ovoce, koření i velmi oblíbeného tuňáka. Pestrá nabídka se vztahuje rovněž na olivové oleje a olivy. Společnost BMC Brno dbá na dlouhodobou trvanlivost potravin, lahodnou chuť i kvalitu. Výrobky značky Bassta jsou vhodné především pro restaurace, velkoobchody i hotely. O tom, že potraviny značky Bassta jsou ideální volbou právě pro Vaše potřeby, se můžete přesvědčit sami.

V čem spočívá kouzlo olivových olejů?

Kouzlo olivových olejů spočívá v jejich unikátním složení. Obsahují totiž velké množství mono-nenasycených mastných kyselin i vitamínu E, A, D a K. Pomáhá některým dalším vitamínům rozpustným v tucích v jejich vstřebávání do organismu. Hodí se, jak na přípravu studené, tak teplé kuchyně. V portfoliu společnosti BMC najdete olivové oleje z pokrutin. Jde o olivové oleje obsahující pouze olej získaný zpracováním zbytků po extrakci olivového oleje a oleje získaného přímo z oliv. Obsahují volných kyselin méně než 1,5 g na 100 g.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

27. 11. 2018