Prvotřídní delikatesy ze Španělska
 

Gastro balení Bassta

Firma BMC Brno patří k předním dodavatelům španělských potravin se značkou Bassta. Na českém a slovenském trhu tato firma působí již od roku 1995. Potraviny značky Bassta se vyznačují tou nejvyšší kvalitou a především lahodnou chutí. S gastro balením Bassta budete více než spokojeni. V sortimentu zboží společnosti BMC Brno najdete zejména gastro balení sterilovaného ovoce i zeleniny. Váš jídelníček může obohatit tuňák ve slunečnicovém oleji značky Bassta. Sterilované ovoce značky Bassta můžete použít k přípravě nejrůznějších dezertů. Loupané a půlené broskve stejně jako půlené meruňky mohou lahodně ochutit plněné ovocné knedle i nejrůznější ovocné buchty. Toto ovoce se skvěle hodí také k pečení koláčů.

Oproti tomu hroznový kompot osvěží zejména zmrzlinové a ovocné poháry. K přípravě plněných knedlí i koláčů mohou posloužit také jahodové a meruňkové džemy. V pětikilových kbelících se skrývá čtyřicet pět procent jahodového a meruňkového džemu. Džemy jsou připraveny ze skvělých španělských jahod a meruněk s přídavkem cukru. V gastro balení zelenina najdete krájené žampiony. Ty najdou své využití zejména při přípravě masových pokrmů a zeleninových salátů. Gastro balení krájených žampionů si můžete koupit na této webové adrese www.bassta.cz.

Velmi oblíbené jsou žampiony také v omáčkách a na pizzách. Společnost BMC Brno nabízí balení žampionů ve 2 650 a 850 gramech. V žádných španělských potravinách nesmí chybět olivy a olivové oleje. Také na tento sortiment zboží se specializuje firma BMC Brno. Navštivte výše zmíněnou webovou adresu a ochutnejte sami lahodnost španělských potravin!

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

15. 08. 2014