Prvotřídní delikatesy ze Španělska
 

Kurzy vaření z kvalitních španělských surovin

Lidé se při svých zahraničních cestách a dovolených běžně seznamují s jinými druhy kuchyní a jejich tradičními pokrmy, které je natolik oslovují, že je začnou vyhledávat i v jejich vlastní zemi. Najít restauraci, která tyto speciality a delikatesy vaří dle původních receptur, je však téměř nemožné. Sehnat kvalitní originální suroviny, například ze španělské kuchyně, není v současné době ani tak složitě, jako spíše cenově nákladné, proto mnohé restaurace používají španělské recepty, nicméně za použití českých surovin. Ani španělská kuchyně, ani žádná jiná, však nebude nikdy chutnat tak, jako když se při přípravě jídel použijí originální ingredience.

Ve větších městech můžete narazit i na kurzy vaření, ve kterých se při přípravě pokrmů používající právě potraviny pocházející z té či oné kuchyně. Kurzy vaření v Brně se soustředí na španělskou kuchyni. Profesionální a odborně vyškolený specialista na španělskou kuchyni vás seznámí s tradičními jídly jednotlivých španělských provincií a naučí vás připravovat bohatá menu plná gastronomických zážitků. Naučíte se zpracovávat a upravovat zeleninu, maso a další ingredience dle tradičních postupů a veškeré španělské recepty pak budete moci sami vyzkoušet dle instrukcí kuchaře.

Španělská kuchyně je mezi lidmi velice oblíbená. Více informací o jejích receptech, kurzech vaření a plánovaných akcích naleznete na internetových stránkách http://www.spanelskakuchyne.cz/kurzy-vareni/. Zde naleznete i odkaz na e-shop, ve kterém si můžete nakoupit mořské speciality, olivy, olivové oleje, jamón, španělská vína a jiné delikatesy, které se vám určitě budou při domácím vaření španělských pokrmů hodit.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
kurzy vaření: Vyzkušel jste někdo... 4 Aleš 06. 02. 2013
číst vše Nový příspěvek

20. 01. 2013