Prvotřídní delikatesy ze Španělska
 

Gurmánské zážitky

Chtěli byste koncem letošního roku prožít ještě něco opravdu nevšedního? Nechejte se inspirovat aktuální nabídkou společnosti Allegria Firma na zážitky. V katalogu této společnosti najdete typy také typy na vánoční dárky pro Vaše rodinné příslušníky i kamarády. Pokud byste si rádi odpočinuli po náročném pracovním týdnu v některém z wellness zařízení či při masáži, pak by Vám mohlo nadchnout například poukaz na exotické uvolnění či pivní koupel Bernard pro dva. Skvělým dárkem pro Vaši partnerku či maminku může být také čokoládová masáž Praha. Allegria Firma na zážitky myslí také na nastávající matky, pro které připravila relaxaci pro těhotné v Praze.

S celou svou rodinou nebo s partnerem se můžete nechat hýčkat gurmánskými zážitky, jejichž aktuální nabídku naleznete také u této společnosti. Pochutnáte si nejen na lahodném jídle, ale také budete mít jedinečnou možnost konzumovat toto jídlo v netradičním prostředí. Budete mít jedinečnou možnost ochutnat nejen tradiční českou kuchyni, ale ochutnat i našim končinám vzdálenou stravu, jako je například thajská kuchyně či japonské sushi.

Patříte-li mezi milovníky historie, rádi navštěvujete zámky a hrady a kladete si často otázku, jaké by to bylo, kdybyste se mohli také jako šlechtičny v dřívější době pohostit přímo v zámecké jídelně, máte nyní jedinečnou možnost si to vyzkoušet. Středověká žranice pro dva Vám udělá názornou ukázku o tom, jak se jedlo na středověkých hradech. Také večeře v krápníkové jeskyni se může stát skvělým dárkem pro někoho z blízkých. Více informací k jednotlivým poukazům naleznete na www.firmanazazitky.cz.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

24. 10. 2013