Prvotřídní delikatesy ze Španělska
 

Gastro balení oliv

Věděli jste, že existují tzv. gastro balení potravin? Jestliže jste majitelem nebo provozním restaurace, případně kuchařem nebo šéfkuchařem restaurace, pracujete pravděpodobně s takovým typem balení potravin každý den. Gastro balení je označení, které se používá pro velkogramážové produkty. Široká škála gramáží, mezi nimiž se objevují například produkty balené ve skle, plechu nebo plastu, ale také asepticky balené sudy a také gastro balení jednoporcových surovin (např. med, citronka, máslo, džemy, dochucovadla apod.) se dá pořídit u mnohých dodavatelů. Každý provozní restaurace či stravovacího zařízení podobného druhu má svého dodavatele, který mu poskytuje potřebné potraviny v požadovaném množství a gramážích.

Jedním z dodavatelů gastro balení je také společnost BMC Brno. Pod vlastní značkou BAASTA již několik let prodává velkogramážové produkty, které dováží od světových dodavatelů. Ve velké míře spolupracuje například se španělskými dodavateli, ale v jejich sortimentu se objevují i produkty některých dalších států. Oblíbenou položkou všech, kdo od společnosti BMC Brno odebírají suroviny, je gastro balení oliv. Zejména restaurace a provozovny, které se zaměřují na některou ze středomořských kuchyní, tato velká balení oliv ocení. Vybírat lze mezi klasickými zelenými olivami a na slunci vyzrálejšími černými olivami. Samozřejmostí je také možnost výběru mezi nekrájenými olivami bez pecky a na kroužky nakrájenými olivami. DO obliby se dostávají také olivy plněné červenou paprikou.

Kromě oliv bývá vysoce ceněn také kvalitní olivový olej, který společnost BMC Brno získává od nejlepších výrobců a dodavatelů ze Španělska. Značka BASSTA, zaručuje tu nejlepší kvalitu výrobků, jež jsou výsledkem pečlivého výběru mezi širokým portfoliem výrobců. Výrobky můžete objednávat na stránkách www.bassta.cz/produkty.

 

 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

31. 03. 2016