Prvotřídní delikatesy ze Španělska
 

Gastro balení zelenina od Bassty

Provozujete restauraci a ráda byste Vašim hostům nabídla pouze ty nejkvalitnější potraviny? Právě takovými potravinami disponuje společnost BMC Brno, která je předním dodavatelem značky Bassta. Společnost BMC Brno se zaměřuje na dovoz evropských i mimoevropských potravin, které nesmí chybět na Vašem jídelním lístku.  Značka Bassta je zárukou těch nejkvalitnějších potravin, které je možné v současné době na trhu najít.

Jsou výsledkem toho nejlepšího výběru od všech výrobců. V současné chvíli značka Bassta zahrnuje bohaté spektrum nejrůznějších gastro balení, které zahrnuje sterilované ovoce i zeleninu, tuňák ve slunečnicovém oleji a mnohé další. Výrobky značky Bassta jsou vhodné pro velkoobchody i restaurace. Vámi vybrané výrobky značky Bassta si můžete objednat na této webové adrese www.bassta.cz.

Gastro balení zelenina zahrnuje krájené žampiony v konzervě. Koupit si je můžete v balení 2 650 gramů a 850 gramů. Žampiony zaujímají jedno z nejpřednějších míst v české gastronomii. S gastro balením zelenina budete maximálně spokojeni. Žampiony je možné dochutit mnoho pokrmů. Můžete je přidat do omáček či s nimi ochutit pizzu. Tento druh houby je možné také naplnit smetanou a podávat jako jednohubku při příležitosti nejrůznějších návštěv.

Řada kuchařek je používá také k zapečení se šunkou, sýrem i masem. Jen málokterá hospodyňka si dovede představit svou kuchyni bez žampionů. Značka Bassta je velmi populární také u milovníků oliv, neboť na výše zmíněné webové adrese najdete, jak černé, tak zelené olivy. Chcete-li nabídnout Vašim hostům skutečnou pochoutku, pak objednejte zelené olivy s červenou paprikou. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

13. 02. 2015