Prvotřídní delikatesy ze Španělska
 

Vynikající španělské delikatesy

Poznejte luxusní španělské delikatesy a vychutnejte si středomořskou kuchyni třeba rovnou u sebe doma. Navštivte oblíbené kurzy vaření v Brně a naučte se vařit tak dobrá jídla, jaká dělají jen v prvotřídních restauracích. Španělských delikates existuje opravdu spousta druhů. Mezi ty základní se řadí především výtečné nakládané olivy. Ty mohou být černé nebo zelené a naložené jsou různých druhů nálevů. Můžete si tak dát olivy sladké, pikantní, kořeněné nebo sladkokyselé. Je jen na vás a vaší chuti, kterým z nakládaných oliv dáte přednost. Tyto španělské delikatesy patří na stoly i těch nejlepších gurmánů a jistě si na nich pochutnáte i vy.

Vynikající španělská kuchyně je pro našince stále exotická a proto tak lákavá. Můžete si dát například výbornou paellu, kterou si okamžitě zamilujete. Toto jídlo je typicky španělské a původně si jej vařili rybáři na svých lodích. Jídlo totiž patří mezi ty levnější a dá se vyrobit z čehokoli. Základem klasické paelly je vždy rýže. Dále do ní patří maso a to kuřecí, vepřové nebo také různé klobásky. Paella je velice dobrá i s kvalitními mořskými plody a spoustou zeleniny. Ke španělským specialitám patří samozřejmě také kvalitní olivový oje. Ten může být výborným doplňkem nejen salátů, ale také různých jídel a mimo jiné právě i paelly.

Pokud hovoříme o španělských delikatesách, nesmíme zapomenout na výborná španělská jídla. Pokud byste do Španělska jeli, rozhodně některá ze zdejších vín ochutnáte a zamilujete si je. Díky dnešní moderní době si můžete tato vína a jiné španělské delikatesy objednat také rovnou k sobě domů. Dopomohou vám k tomu různé e-shopy a online nákupy. Podívejte se na webovou stránku www.spanelskakuchyne.cz a kupte si vše, po čem vaše chuťové pohárky touží. Koupí některé ze španělských delikates můžete potěšit i své blízké a rodinu. Zpříjemněte si svůj život a udělejte si i doma zajímavý španělský večer za doprovodu těch nejlepších jídel všech dob.

Diskuze k článku

Nej Paella je z oblasti Valencie (Karlos) 15. 07. 2013 Odpověď

Schválně ochutnejte tu nejoriginálnější Paellu, která je z oblasti Valencie. Ta prostě nemá chybu!

Vynikající španělské delikatesy (Hanka) 02. 03. 2013 Odpověď

Musim souhlasit paella ma zkratka vynikajici chut a uz se nemuzu dockat az ji letos v lete zase ochutnam. 

Re: Paella (Marie) 21. 12. 2012 Odpověď

A používáte na paellu správné koření? To je u ní hlavní.

Re: Re: Paella (Karla) 06. 02. 2013 Odpověď

Hlavní je tam asi šafrán, ne?

 

Paella (Lora) 21. 12. 2012 Odpověď

Já jsem paellu zkoušela, jak jsem byla v Barceloně a musím přiznat, že s tou mojí domácí neměla skoro nic společného :D Byla fakt výborná

španělská kuchyně (Katka) 20. 12. 2012 Odpověď

Španělskou a mexickou kuchyni miluju! Paellu si občas doma udělám, i když bych raději vyzkoušela tu pravou tradiční.

Re: španělská kuchyně (Jirka Š.) 13. 11. 2013 Odpověď

Rozhodně nejlepší Paella je ta z okolí Valencie, odkud i celý tento tradiční recept pochází! Kousek od Valencie dokonce i pěstují originální rýži na tento skvělý pokrm. 

Nový komentář

19. 12. 2012