Prvotřídní delikatesy ze Španělska
 

Kurzy vaření z kvalitních španělských surovin

Lidé se při svých zahraničních cestách a dovolených běžně seznamují s jinými druhy kuchyní a jejich tradičními pokrmy, které je natolik oslovují, že je začnou vyhledávat i v jejich vlastní zemi. Najít restauraci, která tyto speciality a delikatesy vaří dle původních receptur, je však téměř nemožné. Sehnat kvalitní originální suroviny, například ze španělské kuchyně, není v současné době ani tak složitě, jako spíše cenově nákladné, proto mnohé restaurace používají španělské recepty, nicméně za použití českých surovin. Ani španělská kuchyně, ani žádná jiná, však nebude nikdy chutnat tak, jako když se při přípravě jídel použijí originální ingredience.

Ve větších městech můžete narazit i na kurzy vaření, ve kterých se při přípravě pokrmů používající právě potraviny pocházející z té či oné kuchyně. Kurzy vaření v Brně se soustředí na španělskou kuchyni. Profesionální a odborně vyškolený specialista na španělskou kuchyni vás seznámí s tradičními jídly jednotlivých španělských provincií a naučí vás připravovat bohatá menu plná gastronomických zážitků. Naučíte se zpracovávat a upravovat zeleninu, maso a další ingredience dle tradičních postupů a veškeré španělské recepty pak budete moci sami vyzkoušet dle instrukcí kuchaře.

Španělská kuchyně je mezi lidmi velice oblíbená. Více informací o jejích receptech, kurzech vaření a plánovaných akcích naleznete na internetových stránkách http://www.spanelskakuchyne.cz/kurzy-vareni/. Zde naleznete i odkaz na e-shop, ve kterém si můžete nakoupit mořské speciality, olivy, olivové oleje, jamón, španělská vína a jiné delikatesy, které se vám určitě budou při domácím vaření španělských pokrmů hodit.

Diskuze k článku

kurzy vaření (Aleš) 06. 02. 2013 Odpověď

Vyzkušel jste někdo kurzy vaření? Docela mě lákají, jen se nemůžu odhodlat se přihlásit.

Re: kurzy vaření (Láďa K.) 12. 02. 2013 Odpověď

Vaření mě vždycky bavilo, jen jsem nevěděl, jak na to. A pak jsem od ženy dostal dárek kurzy vaření a rychle pochopil, co to obnáší. Takže neváhej a přihlaš se, kurzy jsou super a navíc je tam dost chlapů, takže se neboj, že jsou jen pro ženské.

Re: Re: kurzy vaření (Adam) 21. 02. 2013 Odpověď

jo, kurzy jsou super. Hodně jsem se naučil o zpracování masa a zeleniny, i načasování. Tak se Aleši neboj a jdi do toho.

Re: Re: kurzy vaření (Jana D.) 30. 12. 2013 Odpověď

Láďo, občas máme my ženský dobré nápady, že? Manželovi jsem dala kurz vaření pod stromeček a hrozně se mu ten dárek líbil. Navíc z toho budu profitovat i já:-)

Re: Re: Re: kurzy vaření (Adam) 26. 02. 2014 Odpověď

O tom, že máte občas velmi dobré nápady, určitě nepochybuji! Ženská nápaditost je vždy do jisté míry spojená i s vlastním profitem, jak píšeš. A to rozhodně není na škodu:-)

Nový komentář

20. 01. 2013