Prvotřídní delikatesy ze Španělska
 

Jedinečné španělské recepty

Kdo rád vaří, ten také rád uvítá nové typy na kuchtění. Lidé často hledají nové náměty na vaření v nejrůznějších kuchařkách v tištěné formě, ale i na internetu. Spoustu zajímavých nápadů na vaření najdete také na této webové stránce: http://www.spanelskerecepty.cz/. Tato webová stránka je věnována těm nejlahodnějším pokrmům, které se ve španělské kuchyni vyskytují. Najdete zde nejen inspiraci na španělské speciality, ale také veškeré potřebné informace o přípravě pokrmu.

Nabídka je opravdu pestrá. Naleznete zde recepty ze všech sedmnácti regionů této v současné době velmi často navštěvované země. Recepty si můžete vybírat na této webové stránce podle nejrůznějších parametrů. Záleží jen na Vás, zda si budete chtít recepty vybírat podle regionu, nebo zda si zvolíte recepty podle doby přípravy. Navíc zde najdete u každého receptu doporučený nápoj, který Vám Váš pokrm skvěle obohatí. Vaši pozornost si zaslouží nejen hlavní jídla, ale také dezerty a polévky typické pro Španělské království.

Autoři těchto webových stránek mysleli také na ty, kteří jsou alergičtí na určitý druh potravin.  Při pohledu na fotografie, které obohacují zdejší recepty, se Vám budou zbíhat sliny. Pokud toužíte ochutnat některou ze španělských specialit, neměli byste opomenout valencijskou paellu. Paella je pokrm vyhotovený z rýže a připravovaný na speciální pánvi. Součástí paelly jsou často plody moře, zeleniny a koření. Kdo by si rád přečetl něco o španělské gastronomii, má prostřednictvím této webové stránky jedinečnou příležitost. 

Diskuze k článku

Pavel (Re: Španělská kuchyně) 09. 08. 2013 Odpověď

Pokud to nemáš daleko do Brna, stav se do Paladeo, dělají tam skvělou Paellu. Nebo doporuč nějaké restauraci z tvého okolí, ať si objedná španělskou kuchyni od Roberta Janíčka - více na www.spanelskakuchyne.cz.

Španělská kuchyně (Mirka) 18. 03. 2013 Odpověď

Španělskou kuchyni mám moc ráda. Je škoda, že u nás není moc kvalitních španělských restaurací.

Re: Španělská kuchyně (JIrka K.) 29. 04. 2014 Odpověď

Pokud jsi z Brna, doporučuji navštívit Saffron tapas&bar na Mínské. Výborný autentický bar se skvělou španělskou kuchyní! :-)

Re: Re: Španělská kuchyně (Petr) 29. 08. 2014 Odpověď

Souhlasím s Jirkou, v Saffronu jsme byl a nemá to chybu. Tradiční bar se vším všudy, ať už jde o jídlo či dobré a kvalitní víno.

Nový komentář

19. 02. 2013